Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO LOQ 83LK002VTR008 i7-12650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD W11P Bilgisayar-CNT009 Uyumlu Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
48.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 48779.00
Lenovo Loq 83LK002VTR008 I7-12650HX 16 GB 512 SSD RTX4050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT009 - 512 GB
Satıcı: teknoraks
51.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 51490.00
Lenovo Loq 83LK002VTR008 I7-12650HX 16 GB 512 SSD RTX4050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT009 - 512 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
51.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 51499.00
Lenovo LOQ 83LK002VTR008 i7-12650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 52009
Lenovo Loq 83LK002VTR008 I7-12650HX 16 GB 512 SSD RTX4050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 51999.00
Lenovo LOQ 83LK002VTR008 i7-12650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
52.146,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 52146.03
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK