1.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR Laptop Fiyatları

LENOVO LOQ Intel Core i5-12450HX 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz RTX3050 6GB GDDR6 DOS Gaming PC

Satıcı: Online Bilişim

41.084,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 41084.01
Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR i5-12450HX 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

45.779,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 45779.32
Lenovo LOQ 15IAX9E Intel Core i5 12450HX 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" FHD 83LK008KTR K7

Satıcı: KUANTUMSANAL

47.293,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 47293.49
Lenovo Loq I5-12450HX 16GB Ram, 512GB Ssd, 15.6 Inç Fhd Ips, Rtx 3050 6gb Gddr6 Freedos Dizüstü Bilgisayar, 83LK008KTR

Satıcı: KUANTUMSANAL

47.293,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 47293.49
Lenovo LOQ 83LK008KTR_16 i5-12450HX 16GB 512GB 15.6" FHD 144Hz RTX3050 6GB FreeDOS Notebook (Upg) - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 8 yorum

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 47999.00
Lenovo Loq 15Iax9e Intel Core I5 12450Hx 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6" Fhd 83Lk008ktr K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

48.128,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 48128.40
Lenovo LOQ 83LK008KTR i5-12450HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KUANTUM

48.369,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 48369.35
Lenovo Loq 15IAX9E Intel Core I5 12450HX 16 GB Ram 512 GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Fhd 83LK008KTR K7

Satıcı: ProkeyBilgi

48.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 48459.00

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450HX
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 3.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 1 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 57.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo LOQ 15IAX9E 83LK008KTR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

FurUmKan Profil Resmi

3 yorum

FurUmKan ÜRÜNLE FOTOĞRAFIN ALAKASI YOK BU SİTEDE ARKADAKİ GİRİŞLER VAR DİYE GÖZÜKÜYO AMA TRENDYOLDAN GİRDİĞİMDE OLMADIĞINI ÖĞRENİYORUM BİLGİNİZE!!!!!!!!!!!!
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @FurUmKan Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.