2.8 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR Laptop Fiyatları

Loq 83FQ000UTR I5-12450HX 16GB 512SSD A530M 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Master Bilişim

44.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 44997.00
Lenovo 83FQ000UTR Intel Core i5 12450HX 16GB 512GB SSD DOS 15.6NOTEBOOK

Satıcı: EKAŞ

48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 49009
Lenovo LOQ 15IAX9I Intel Core i5 12450HX 16GB 512GB SSD Arc A530M Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83FQ000UTR

Satıcı: Ekaş Teknoloji | 464 yorum

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 49999.00
Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR i5-12450HX 16 GB 512 SSD A530M 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: olbanet

50.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 50760.00
LENOVO LOQ i5-12450HX 16GB 512GB SSD A530M/4GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 83FQ000UTR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

53.204,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 53214.44
Lenovo Loq İ5-12450Hx 16Gb 512Gb Ssd A530M/4Gb 15.6" Fhd 144Hz Fdos 83Fq000Utr & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

53.258,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 53258.04
Lenovo LOQ i5-12450HX 16GB 512GB SSD A530M/4GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 83FQ000UTR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

54.209,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 54209.08
LENOVO LOQ i5-12450HX 16GB 512GB SSD A530M/4GB 15.6" FHD 144Hz W11H 83FQ000UTR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

55.071,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 55081.25
Lenovo Loq İ5-12450Hx 16Gb 512Gb Ssd A530M/4Gb 15.6" Fhd 144Hz W11H 83Fq000Utr & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

55.126,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 55126.73
Lenovo LOQ i5-12450HX 16GB 512GB SSD A530M/4GB 15.6" FHD 144Hz W11H 83FQ000UTR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

56.111,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 56111.15

Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.9 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.38 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450HX
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 3.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (E-Shutter)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 25: 3.9 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):6 Saat 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo LOQ 15IAX9I 83FQ000UTR Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ergün E**** Profil Resmi

89 yorum

Ergün E**** İntel ARC A530M sizce NVIDIA tarafında rtx3050 ye denk midir?
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce
Terminator Profil Resmi

1 yorum

Terminator @Ergün E**** minimal farklar var kral muhtemelen msi ile karşılaştırıyorsun ama bu daha yeni nesil olduğu için ben bunu tercih ederdim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.