Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00WYTX Laptop Fiyatları

Lenovo Loq Intel Core I5 12450H 8gb 512GB SSD RTX3050-6GB Dos 15,6" Fhd 144Hz 82XV00WYTX

Satıcı: Kuantum | 1 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 45999.00
Lenovo Loq Intel Core I5 12450H 8gb 512GB SSD RTX3050-6GB Dos 15,6" Fhd 144Hz 82XV00WYTX

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 1 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 45999.00
Lenovo LOQ i5-12450H 8GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 82XV00WYTX & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

55.417,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 55427.26
Lenovo Loq İ5-12450H 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050/6Gb 15.6" Fhd 144Hz Fdos 82Xv00Wytx & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

55.473,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 55473.09
Lenovo LOQ i5-12450H 8GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 82XV00WYTX & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

56.463,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 56463.68
LENOVO LOQ i5-12450H 48GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 82XV00WYTX & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

84.116,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 84126.34
Lenovo Loq İ5-12450H 48Gb 512Gb Ssd Rtx3050/6Gb 15.6" Fhd 144Hz Fdos 82Xv00Wytx & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

84.201,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 84201.09
Lenovo LOQ i5-12450H 48GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 82XV00WYTX & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

86.715,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 86715.45

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00WYTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00WYTX Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00WYTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 15.6 İnç
• Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080 Piksel
• Ekran Çözünürlük Biçimi FHD
• Ekran Yenileme Hızı 144 Hz
• Ekran Parlaklığı 350 Nit
• Panel Tipi IPS (LED)
• Ekran En Boy Oranı 16:9
• Yansımasız Mat Ekran Var
• Dokunmatik Ekran Yok
• Değişken Yenileme Hızı Özellikleri NVIDIA G-SYNC
• Ekran Diğer Özellikler %45 NTSC

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.6 mm
• Derinlik 264.8 mm
• Kalınlık 25.2 mm
• Ağırlık 2.40 kg
• Renk Koyu Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 32 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Gaming Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00WYTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.