Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO LOQ 15IRX10 | INTEL CORE i5-13450HX | 16GB RAM | 1TB SSD | RTX 5060 | 15.6" FHD | WINDOWS 11 PRO Satıcı: SANALDESTEK
59.374,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 59374.05
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 83JE00JLTR-K53 16GB 1tb RTX5050 8gb W11PRO 15.6" Full Hd Gaming Laptop - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Karinabilişim
59.849,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 59849.86
LENOVO LOQ 15IRX10 | INTEL CORE i5-13450HX | 16GB RAM | 1TB SSD | RTX 5060 | 15.6" FHD | WINDOWS 11 Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 60999.00
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 16-Gbddr5 1 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop 83JE00JLTRAT73 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: ATATECH
61.013,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 61013.76
Lenovo LOQ 15IRX10 GAMİNG İNTEL I7-13700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5050 15.6 İNÇ WIN 11 PRO + OKATECH ÇANTA Satıcı: Alışverisdünyasi-center
64.504,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 64504.05
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTRF10 i5-13450HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
64.732,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 64732.54
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JMTRF10 i5-13450HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
64.732,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 64732.54
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I7-13700Hx 83Je00kmtr-K053 16Gb 1Tb Rtx5050 8Gb W11pro 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta
Satıcı: Elimar
70.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 70999.00
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 16Gb 1Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11p Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
71.030,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 71030.90
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 16GB 1TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
75.670,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
10 75680.17
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 16GB 1TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11P Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
76.029,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
11 76039.19
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR Fr7 I7-13650HX 16 GB 1 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop Satıcı: elimar
80.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
12 80999.01
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00KMTR Intel Core I7-13700HX 16GB Ram 1tb SSD RTX5050 Windows 11 Pro K10 Satıcı: KUANTUM
82.566,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
13 82566.78
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 16GB 1TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
109.793,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
14 109803.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK