Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (24GBRAM/512GB/FDOS) Laptop Fiyatları

Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core İ5 13450Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6” Fhd 83Je00Ebtr

Satıcı: Gti Bilişim

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 45999.00
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6” Fhd 83JE00EBTR - 24 GB - 512 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 8 yorum

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 46999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 Intel Core i7-13700HX 24GB 512GB RTX5050 15.6 FHD FreeDos AI-Powered Gaming Laptop

Satıcı: Online Bilişim

58.409,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 58409.01
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTRF13 i5-13450HX 24 GB 512 GB SSD 8 GB RTX 5060 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

58.900,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 58900.78
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JMTRF13 i5-13450HX 24 GB 512 GB SSD 8 GB RTX 5060 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

58.900,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 58900.78
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 24-Gbddr5 512 GB SSD RTX5050 15.6" Full Hd Freedos Gaming Laptop 83JE00JLTRAT12 - 24 GB

Satıcı: ATATECH

59.084,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 59084.16
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K000 24GB 512GB RTX5050 8gb Freedos 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta

Satıcı: Elimar

62.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 62699.05
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00eqtr-29 İ5-13450Hx 24 Gb 512 Gb Ssd Rtx5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NewGene

62.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 62780.00
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz Fdos Gaming Laptop

Satıcı: Per4mance

65.604,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 65604.30
LENOVO LOQ 15IRX10 Intel Core i7-13700HX 24GB 512GB RTX5050 15.6 FHD FreeDos AI-Powered Gaming Laptop

Satıcı: net.sepetim

65.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 65999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD FDOS Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

67.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 67289.04
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD FDOS Gaming Laptop & ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

67.759,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 67769.21
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00KMTR Intel Core I7-13700HX 24GB Ram 512GB SSD RTX5050 Freedos K13

Satıcı: KUANTUM

81.334,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 81334.44
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K00 24GB 512GB RTX5060 Freedos 15.6" Full Hd Gaming Laptop

Satıcı: elimar

81.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

14 81999.01
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 24GB 512GB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz FDOS Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

99.729,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 99739.43

Lenovo LOQ 15IRX10 (24GBRAM/512GB/FDOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX10 (24GBRAM/512GB/FDOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (24GBRAM/512GB/FDOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13450HX
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 20 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 100W (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX10 (24GBRAM/512GB/FDOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.