Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Home Gaming Laptop 83JE00JLTRAT64 - 2 TB - 48 GB
Satıcı: ATATECH
88.283,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 88283.52
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 48 -Gbddr5 2 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Home + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF40 - 48 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
93.160,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 93160.28
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTR-61 i5-13450HX 48 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: newgene
94.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 94689.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
96.647,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 96647.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
97.027,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 97027.47
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
100.114,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 100124.96
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 48GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11H Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
100.733,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
7 100743.98
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 48Gb 2Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11h Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
101.941,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 101941.00
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 14500Hx 48Gb 2Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11h Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
106.232,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 106232.30
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 48GB 2TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
133.792,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
10 133802.59
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK