Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 48 -Gbddr5 2 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop 83JE00JLTRAT99 - 2 TB - 48 GB
Satıcı: ATATECH
88.926,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 88926.72
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 48 -Gbddr5 2 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF25 - 48 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
93.160,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 93160.28
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K062 48GB 2tb RTX5050 8gb W11PRO 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta Satıcı: Elimar
94.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 94049.05
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00WGTRRNP15 i7-13700HX 48 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
96.443,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 96443.06
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR28 I7-13650HX 48 GB 2 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop Satıcı: Elimar
98.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 98799.05
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I7-13700Hx 83Je00kmtr-K062 48Gb 2Tb Rtx5050 8Gb W11pro 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta
Satıcı: Elimar
98.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 98999.00
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00LCTR-F36 i7-13700HX 48 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
99.139,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 99139.92
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
103.508,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
8 103518.69
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR28 I7-13650HX 48 GB 2 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop Satıcı: elimar
103.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
9 103999.00
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00j5tr Fr28 I7-13650Hx 48 Gb 2 Tb Rtx5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
103.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 103999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 48GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11P Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
104.148,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
11 104158.69
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K62 48GB 2tb RTX5060 W11PRO 15.6" Full Hd Gaming Laptop Satıcı: elimar
109.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
12 109999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 48GB 2TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
138.327,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
13 138337.93
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK