Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K020 48GB 4tb RTX5050 8gb Freedos 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta Satıcı: Elimar
99.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 99749.05
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 48 -Gbddr5 4 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Freedos Gaming Laptop 83JE00JLTRAT30 - 4 TB - 48 GB
Satıcı: ATATECH
102.818,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 102818.88
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 83JE00JLTR-K20 48GB 4tb RTX5050 8gb Freedos 15.6" Full Hd Gaming Laptop - 4 TB - 48 GB
Satıcı: Karinabilişim
103.890,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 103890.32
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I7-13700Hx 83Je00kmtr-K020 48Gb 4Tb Rtx5050 8Gb Freedos 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta
Satıcı: Elimar
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 104999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR52 I7-13650HX 48 GB 4 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Yok (Free Dos) Gaming Laptop Satıcı: Elimar
108.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 108299.05
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 48Gb 4Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz Fdos Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
111.404,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 111404.10
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 4TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD FDOS Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
112.682,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
7 112692.07
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 48GB 4TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD FDOS Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
113.741,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
8 113751.52
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR52 I7-13650HX 48 GB 4 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Yok (Free Dos) Gaming Laptop Satıcı: elimar
113.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
9 113999.00
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K20 48GB 4tb RTX5060 Freedos 15.6" Full Hd Gaming Laptop Satıcı: elimar
119.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
10 119999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 48GB 4TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz FDOS Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
145.132,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
11 145142.47
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK