Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JLTRAT100 i5-13450HX 48 GB 4 TB SSD RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atatech
100.742,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 100742.62
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 48 -Gbddr5 4 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop 83JE00JLTRAT100 - 4 TB - 48 GB
Satıcı: ATATECH
101.854,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 101854.08
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K068 48GB 4tb RTX5050 8gb W11PRO 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta Satıcı: Elimar
103.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 103549.05
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 48 -Gbddr5 4 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF30 - 48 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
105.542,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 105542.78
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I7-13700Hx 83Je00kmtr-K068 48Gb 4Tb Rtx5050 8Gb W11pro 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta
Satıcı: Elimar
108.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 108999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR46 I7-13650HX 48 GB 4 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop Satıcı: Elimar
110.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 110199.05
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR46 I7-13650HX 48 GB 4 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop Satıcı: elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 115999.00
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00j5tr Fr46 I7-13650Hx 48 Gb 4 Tb Rtx5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop
Satıcı: Elimar
115.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 115999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 48GB 4TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
120.907,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
9 120917.77
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 48GB 4TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11P Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
121.723,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
10 121733.38
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K92 48GB 4tb+4tb RTX5060 W11PRO 15.6" Full Hd Gaming Laptop Satıcı: elimar
143.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 143999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 48GB 4TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
155.727,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
12 155737.01
Lenovo LOQ 15IRX10 i7-13650HX 48 GB 4 TB + 4 TB SSD 8 GB RTX5070 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Karinabilisim
173.248,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
13 173248.58
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK