Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JLTR-022 i5-13450HX 64 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

85.111,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 85111.36
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00eqtr-72 İ5-13450Hx 64 Gb 1 Tb Ssd Rtx5060 15.6" W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NewGene

94.282,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 94282.40
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop 83JE00JLTRAT103 - 1 TB - 64 GB

Satıcı: ATATECH

97.030,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 97030.08
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K057 64GB 1tb RTX5050 8gb W11PRO 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta

Satıcı: Elimar

97.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 97849.05
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7 13650HX 64GB 1tb SSD Rtx 5060 8gb (100W) 15,6" Fhd 144Hz IPS Panel Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83JE00ETTR Snertech Çanta - 1 TB - 64 GB

Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum

98.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 98000.00
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTR-72 i5-13450HX 64 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: newgene

99.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 99805.00
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00entrep5 I5-13450Hx 64Gb Ram 1Tb Ssd Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Wın11 Pro + Elektropasaj Çanta

Satıcı: ElektroPasaj

100.274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 100274.10
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00ENTREP5 I5-13450HX 64GB Ram 1tb SSD RTX5060 15.6" Fhd 144Hz WIN11 Pro + Elektropasaj Çanta

Satıcı: ElektroPasaj

100.461,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 100461.56
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13700HX 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5060 (8gb - Gddr7) 15.6" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası 83JE00LFTRHMF18 - 1 TB - 64 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

101.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 101489.00
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13700HX 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5060 (8gb - Gddr7) 15.6" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası 83JE00LFTRHMF18 - 1 TB - 64 GB

Satıcı: elimar

102.350,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 102350.11
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 1TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11P Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

110.468,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 110478.32
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K57 64GB 1tb RTX5060 W11PRO 15.6" Full Hd Gaming Laptop

Satıcı: elimar

111.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 111999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR Fr9 I7-13650HX 64 GB 1 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop

Satıcı: elimar

112.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 112999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 64GB 1TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11P Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

145.287,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

14 145297.56

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/1TBSSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/1TBSSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13450HX
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 20 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 100W (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/1TBSSD/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.