Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/2TBSSD/FDOS) Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JMTRF41 i5-13450HX 64 GB 2 TB SSD 8 GB RTX 5060 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

95.057,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 95057.69
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K015 64GB 2tb RTX5050 8gb Freedos 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta

Satıcı: Elimar

99.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 99749.05
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Freedos Gaming Laptop 83JE00JLTRAT34 - 2 TB - 64 GB

Satıcı: ATATECH

100.181,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 100181.76
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00eqtr-67 İ5-13450Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NewGene

100.746,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 100746.80
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 64-Gbddr5 2 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Freedos + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF8 - 64 GB

Satıcı: HMF TEKNOLOJİ

102.325,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 102325.28
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JLTR-015 i5-13450HX 64 GB 2 TB SSD+2 TB SSD RTX5050 15.6" FHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

102.976,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 102976.06
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz FDOS Gaming Laptop

Satıcı: PER4MANCE

103.949,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 103949.36
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I7-13700Hx 83Je00kmtr-K015 64Gb 2Tb Rtx5050 8Gb Freedos 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta

Satıcı: Elimar

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 104999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD FDOS Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

107.493,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 107503.16
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K15 64GB 2tb RTX5060 Freedos 15.6" Full Hd Gaming Laptop

Satıcı: elimar

113.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 113999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00J5TR FR33 I7-13650HX 64 GB 2 Tb RTX5060 15.6" Full Hd Yok (Free Dos) Gaming Laptop

Satıcı: elimar

114.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 114999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 64GB 2TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz FDOS Gaming Laptop

Satıcı: Per4mancex

139.943,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

12 139953.55

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/2TBSSD/FDOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/2TBSSD/FDOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/2TBSSD/FDOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13450HX
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 20 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 100W (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX10 (64GBRAM/2TBSSD/FDOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.