Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Home Gaming Laptop 83JE00JLTRAT69 - 2 TB - 64 GB
Satıcı: ATATECH
101.789,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 101789.76
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 64-Gbddr5 2 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Home + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF38 - 64 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
103.934,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 103934.02
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00eqtr-70 İ5-13450Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx5060 15.6" W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: NewGene
106.808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 106808.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
107.880,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 107880.60
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
108.261,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 108261.07
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
111.558,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 111568.42
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 64GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11H Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
112.292,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
7 112302.95
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 64Gb 2Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11h Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
114.782,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 114782.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 64GB 2TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
145.236,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
9 145246.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK