Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JLTR-023 i5-13450HX 64 GB 2 TB SSD RTX5050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
90.817,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 90817.16
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 64-Gbddr5 2 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Pro Gaming Laptop 83JE00JLTRAT104 - 2 TB - 64 GB
Satıcı: ATATECH
102.432,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 102432.96
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I7-13700HX 83JE00KMTR-K063 64GB 2tb RTX5050 8gb W11PRO 15.6" 144Hz Full Hd Gaming Laptop & Karina Çanta Satıcı: Elimar
103.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 103549.05
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 64-Gbddr5 2 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF23 - 64 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
103.934,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 103934.02
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00ENTREP8 I5-13450HX 64GB Ram 2tb SSD RTX5060 15.6" Fhd 144Hz WIN11 Pro + Elektropasaj Çanta Satıcı: ElektroPasaj
107.111,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 107111.56
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00UHTR-F42 i7-13700HX 64 GB 2 TB SSD RTX5060 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
110.803,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 110803.44
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00entrep8 I5-13450Hx 64Gb Ram 2Tb Ssd Rtx5060 15.6" Fhd 144Hz Wın11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
111.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 111999.00
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I5 13450Hx 64 Gb Ram 2 Tb Ssd Rtx5060 Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83Je00entr K42
Satıcı: KUANTUM SANAL
115.191,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 115191.40
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 2TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
115.340,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
9 115350.06
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 64GB 2TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11P Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
116.099,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
10 116109.49
Lenovo Loq 15IRX10 I7-13650HX 83JE00ETTR-K63 64GB 2tb RTX5060 W11PRO 15.6" Full Hd Gaming Laptop Satıcı: elimar
117.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
11 117999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00KMTR Intel Core I7-13700HX 64GB Ram 2tb SSD RTX5050 Windows 11 Pro K42 Satıcı: KUANTUM
122.774,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
12 122774.20
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 64GB 2TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11P Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
150.159,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
13 150169.31
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK