Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 I5-13450HX 64-Gbddr5 4 Tbssd RTX5050 15.6" Full Hd Windows 11 Home Gaming Laptop 83JE00JLTRAT70 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: ATATECH
114.717,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 114717.12
Lenovo Loq 15IRX10 I5-14500HX 64-Gbddr5 4 Tb RTX5050 (8GB-GDDR7-100W) 15.6" Fhd Windows 11 Home + Hmf Sırt Çantası 83JE012FTRHMF43 - 64 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
116.316,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 116316.52
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 64GB 4TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11H Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mance
121.869,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 121869.10
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 4TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
124.400,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 124400.60
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 4TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: PER4MANCE
124.781,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 124781.07
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 13450Hx 64Gb 4Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11h Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
127.650,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 127650.80
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 64GB 4TB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
128.387,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
7 128397.04
LENOVO LOQ 15IRX10 i7-13700HX 64GB 4TB SSD RTX5050/8GB 100W 15.6'' FHD W11H Gaming Laptop & ÇANTA Satıcı: Per4mancex
129.291,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 129301.42
Lenovo Loq 15Irx10 İ5 14500Hx 64Gb 4Tb Ssd Rtx5050/8Gb 100W 15.6" Fhd 144Hz W11h Gaming Laptop
Satıcı: Per4mance
131.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 131749.00
LENOVO LOQ 15IRX10 i7 13650HX 64GB 4TB SSD RTX5070/8GB 115W 15.6" FHD 144Hz W11H Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
162.064,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
10 162074.67
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK