Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6” FHD Satıcı: Gti Bilişim
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 45999.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6” FHD 83JE00EBTR Satıcı: Gti Bilişim
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 45999.00
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core İ5 13450Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6” Fhd 83Je00ebtr
Satıcı: Gti Bilişim
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 45999.00
LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5050 15.6” FHD Freedos Laptop 83JE00EBTR
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 46999.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6” FHD 83JE00EBTR Satıcı: GTI BİLİŞİM
46.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 47009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK