Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR Laptop Fiyatları

Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I5 13450HX 24GB 1tb SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR - 1 TB - 24 GB

Satıcı: GTI Bilişim | 11 yorum

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 49999.00
LENOVO LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR

Satıcı: Gti Bilişim

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 49999.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR

Satıcı: GTI BİLİŞİM

49.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 50009
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core İ5 13450Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6” 83Je00Ectr

Satıcı: Gti Bilişim

51.219,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 51219.01
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I5 13450HX 24GB 1tb SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR - 1 TB - 24 GB

Satıcı: EnSonu | 11 yorum

51.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 51990.00
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core İ5 13450Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6” 83Je00ectr

Satıcı: Gti Bilişim

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 51999.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR

Satıcı: Gti Bilişim

51.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 51999.01
LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 1TB SSD RTX5050 15.6” Freedos Laptop 83JE00ECTR 52.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 52549.00
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core İ5 13450Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6” 83Je00Ectr

Satıcı: EnSonu

61.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 61749.05
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 1TB SSD RTX5050 Freedos 15.6” 83JE00ECTR

Satıcı: EnSonu

106.494,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 106494.06

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13450HX
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 20 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 12 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 100W (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.45 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00ECTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.