Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ Essential 15IRX11 83SC000TTR Core i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: byildizshop
49.819,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 49819.06
LENOVO LOQE Intel Core i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz RTX5060 8GB GDDR7 FreeDOS 15.6" 83SC000TTR Satıcı: Teknorya
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 49999.00
Loq Essential Intel Core İ5 13450Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx5060 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83Sc000ttr
Satıcı: TEKNORYA
50.605,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 50605.10
Lenovo LOQ Essential 15IRX11 83SC000TTR Core i5-13450HX 16 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoyuvam
51.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 51790.00
Lenovo Loq Essential Intel Core I5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83SC000TTR - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Teknorya
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 51999.00
LENOVO LOQ Intel Core i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz RTX5060 8GB GDDR7 FreeDOS 83JE00JMTR Satıcı: BOZDAN Teknoloji
52.109,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 52109.03
LENOVO LOQ Intel Core i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz RTX5060 8GB 100W GDDR7 FreeDOS Satıcı: Bozdan Teknoloji
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
7 52499.00
Lenovo LOQE i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz 8 GB RTX5060 Fdos Gaming Laptop 83SC000TTR Satıcı: notebookstore
52.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
8 52990.00
Lenovo LOQ Intel Core i5-13450HX 16 GB Ram 512 GB SSD 15.6" Fhd 144 Hz Rtx 5060 8 GB Gddr7 Freedos 83JE00JMTR
Satıcı: BOZDAN Teknoloji | 1 yorum
53.730,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
9 53730.55
Lenovo Loq Intel Core İ5-13450Hx 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd 144Hz Rtx5060 8Gb 100W Gddr7 Freedos 83Je00jmtr
Satıcı: EVOTECH STORE
54.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 54500.00
Lenovo LOQE Intel Core i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" RTX5060 8GB FDOS 83SC000TTR Gaming Laptop Satıcı: Teknorya
54.573,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
11 54573.46
Lenovo LOQE Intel Core i5-13450HX 16GB 512GB SSD 15.6" RTX5060 8GB FDOS 83SC000TTR Gaming Laptop Satıcı: NotebookStore
57.589,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
12 57589.95
Lenovo LOQ İntel Core İ5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar 83JE00EQTRA96 Satıcı: Arez Teknoloji
63.023,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
13 63033.7
LENOVO LOQ 15IRX10 i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5060/8GB 100W 15.6" FHD FDOS Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
65.981,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
14 65991.81
LENOVO LOQ Essential i5 13450HX 16GB 512GB SSD RTX5060/8GB 65W 15.6" FHD FDOS Gaming Laptop Satıcı: Per4mancex
73.095,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
15 73105.17
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
9 yorum