Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6'' Fhd 83JE00ENTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: FigRedStore | 40 yorum
59.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 59889.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6'' FHD 83JE00ENTR Satıcı: Teknoraks
63.597,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 63597.56
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6'' FHD 83JE00ENTR Satıcı: Teknoraks
64.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 64909
Lenovo Loq 83Je00entr İ5-13450Hx 24Gb 512Ssd Rtx5060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
67.513,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 67513.00
Lenovo Loq 15IRX10 Intel Core I5 13450HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6'' Fhd 83JE00ENTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks | 40 yorum
68.841,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 68841.00
Lenovo LOQ 15IRX10 Intel Core i5 13450HX 24 GB RAM 512 GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 83JE00ENTR K13 Satıcı: KUANTUMSANAL
71.693,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 71693.31
Lenovo Loq 15Irx10 Intel Core I5 13450Hx 24 Gb Ram 512 Gb Ssd Rtx5060 Freedos 15.6" Fhd 83Je00entr K13
Satıcı: KUANTUM SANAL
74.498,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 74498.80
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK