Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq Intel Core İ5-13450Hx 8Gb 512 Gb Ssd Rtx5060 15.6" Ips Fhd 144Hz Aı Freedos 83Je00eqtr-02
Satıcı: NewGene
54.370,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 54370.10
LENOVO LOQ Intel Core i5-13450HX 8GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" IPS FHD 144Hz AI Freedos Satıcı: NewGene
57.552,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 57552.00
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTR-02 i5-13450HX 8 GB 512 GB SSD RTX5060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: newgene
57.552,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 57552.00
Lenovo Loq Intel Core I5-13450HX 8gb 512 GB SSD RTX5060 15.6" IPS Fhd 144Hz Aı Freedos 83JE00EQTR-02 - 8 GB
Satıcı: NewGene
58.834,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 58834.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK