Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq Intel Core İ5-13450Hx 32Gb 1 Tb Ssd Rtx5060 15.6" Ips Fhd 144Hz Aı W11home 83Je00eqtr-42
Satıcı: NewGene
72.631,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 72631.60
LENOVO LOQ Intel Core i5-13450HX 32GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" IPS FHD 144Hz AI W11HOME Satıcı: NewGene
76.885,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 76885.00
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00EQTR-42 i5-13450HX 32 GB 1 TB SSD RTX5060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: newgene
76.885,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 76885.00
Lenovo Loq Intel Core I5-13450HX 32GB 1 Tb SSD RTX5060 15.6" IPS Fhd 144Hz Aı W11HOME 83JE00EQTR-42 - 32 GB
Satıcı: Shopimode
77.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 77999.00
Lenovo Loq Intel Core I5-13450HX 32GB 1 Tb SSD RTX5060 15.6" IPS Fhd 144Hz Aı W11HOME 83JE00EQTR-42 - 32 GB
Satıcı: NewGene
78.601,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 78601.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK