Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq Intel Core İ5-13450Hx 32Gb 1 Tb Ssd Rtx5060 15.6" Ips Fhd 144Hz Aı W11pro 83Je00eqtr-45
Satıcı: NewGene
72.945,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 72945.80
LENOVO LOQ Intel Core i5-13450HX 32GB 1 TB SSD RTX5060 15.6\" IPS FHD 144Hz AI W11PRO 83JE00EQTR-45 Satıcı: NewGene
77.217,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 77217.00
Lenovo Loq Intel Core I5-13450HX 32GB 1 Tb SSD RTX5060 15.6" IPS Fhd 144Hz Aı W11PRO 83JE00EQTR-45 - 32 GB Satıcı: Shopimode
77.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 77849.00
Lenovo Loq Intel Core I5-13450HX 32GB 1 Tb SSD RTX5060 15.6" IPS Fhd 144Hz Aı W11PRO 83JE00EQTR-45 - 32 GB
Satıcı: NewGene | 1 yorum
78.941,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 78941.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK