Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ Intel Core i7 13650HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Oyuncu Taşınabilir Bilgisayar 83JE00ERTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 29 yorum
66.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 66499.00
Lenovo LOQ Intel Core i7 13650HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Oyuncu Taşınabilir Bilgisayar 83JE00ERTR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Arel Bilişim | 29 yorum
66.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 66500.00
Lenovo LOQ Intel Core i7 13650HX 24GB 512GB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD 144Hz Oyuncu Taşınabilir Bilgisayar 83JE00ERTR - 512 GB - 24 GB Satıcı: webzone
69.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 69799.00
Lenovo Loq 83Je00ertr İ7-13650Hx 24Gb 512Ssd Rtx5060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
70.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 70640.00
LENOVO LOQ 83JE00ERTR i7-13650HX 24GB 512SSD RTX5060 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
75.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 75609
Lenovo LOQ 83JE00ERTR Intel Core i7 13650HX 24 GB RAM 512 GB SSD RTX5060 FreeDOS F13 Satıcı: KUANTUMSANAL
76.814,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 76814.26
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK