Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KNTR Laptop Fiyatları

Lenovo Nb LoQ 15ırx10 83je00kntr I7-13700hx 16gb 1tb Ssd 8gb Rtx 5050 15.6 Dos

Satıcı: notebookstore

53.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 53490.00
Lenovo LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16GB 1TBSSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

63.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 63609
Lenovo LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16Gb 1Tb Ssd 8GB RTX5050 15.6" 144Hz FullHD FreeDos Gaming Notebook - 1 TB - 16 GB

Satıcı: teknoraks

65.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 65090.00
Lenovo LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16Gb 1Tb Ssd 8GB RTX5050 15.6" 144Hz FullHD FreeDos Gaming Notebook - 1 TB - 16 GB

Satıcı: KALİTELİ BİLGİSAYAR

65.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 65100.00
Lenovo LOQ i7-13700HX 15.6FHD 16GB 1TBSSD 8GB RTX5050 DOS 83JE00KNTR

Satıcı: Teknoraks

65.255,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 65255.07
Lenovo LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16Gb 1Tb Ssd 8GB RTX5050 15.6" 144Hz FullHD FreeDos Gaming Notebook

Satıcı: Elimar

66.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 66499.05
LENOVO NB LOQ 15IRX10 83JE00KNTR I7-13700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5050 15.6 DOS

Satıcı: elimar

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 69999.00
LENOVO LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16GB 1TBSSD RTX5050 15.6" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

71.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 71299.00
LENOVO LOQ 83JE00KNTR i7-13700HX 16GB 1TBSSD RTX5050 15.6" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

74.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 74399.00
LENOVO NB LOQ 15IRX10 83JE00KNTR I7-13700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5050 15.6 DOS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

85.453,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 85463

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KNTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KNTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KNTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13700HX
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 24 Adet
• İşlemci Önbellek 30 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 100W (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri E-shutter 2 Adet Mikrofon 5MP
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Beyaz Tuş Aydınlatması
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KNTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.