Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq Intel Core İ7 13700Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83Je00latr
Satıcı: tulparlife
53.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 53480.00
Lenovo LOQ 83JE00LATR i7-13700HX 24GB 512SSD RTX5050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TM-MARKET
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 54009
Lenovo LOQ Intel Core i7 13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JE00LATR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Teknoklik | 33 yorum
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 56999.00
Lenovo LOQ Intel Core i7 13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JE00LATR Satıcı: Webdensin
57.299,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 57299.04
Lenovo LOQ Intel Core i7 13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JE00LATR - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Webdensin | 33 yorum
57.359,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 57359.04
Lenovo LOQ Intel Core i7 13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JE00LATR Satıcı: Elimar
66.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 66499.05
Lenovo LOQ Intel Core i7 13700HX 24GB 512GB SSD RTX5050 Freedos 15.6" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83JE00LATR Satıcı: elimar
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 69999.00
Lenovo Loq Intel Core İ7 13700Hx 24Gb 512Gb Ssd Rtx5050 Freedos 15.6" Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 83Je00latr
Satıcı: Elimar
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 69999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK