Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00JQTR I7-13650HX 16GB Ddr5 1tb SSD RTX5060 8gb Tgp 100W 15.6" IPS 144Hz Freedos - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Techburada | 24 yorum
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 57999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00JQTR I7-13650HX 16GB Ddr5 1tb SSD RTX5060 8gb Tgp 100W 15.6" IPS 144Hz Freedos - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 24 yorum
67.391,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 67391.06
Lenovo Loq 15Irx10 83Je00lftr İ7-13700Hx 16 Gb Ram 1 Tb Ssd Rtx5060 Freedos F9
Satıcı: KUANTUM SANAL
68.754,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 68754.80
Loq 15Irx10 83Je00jqtr I7-13650Hx 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx5060 8Gb Tgp 100W 15.6" Ips 144Hz Freedos
Satıcı: Ensarbilişim
68.759,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 68759.10
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00LFTR i7-13700HX 16 GB RAM 1 TB SSD RTX5060 FreeDOS F9 Satıcı: KUANTUMSANAL
69.283,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 69283.45
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00LFTR I7-13700HX 16GB Ddr5 1tb SSD RTX5060 8gb 15.6" IPS 144Hz Freedos Satıcı: Sner Teknoloji
71.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 71999.00
Lenovo Loq 15IRX10 83JE00LFTR-02 I7-13700HX 16GB Ddr5 1tb+1tb SSD RTX5060 8gb 15.6" IPS 144Hz Freedos - 2 TB - 16 GB Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
79.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
7 79989.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK