Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 13.nesil Core I7 13650HX-RTX4060 8GB-16GB-512GB SSD-15.6-W11 - 1 GB
Satıcı: HumanAge
59.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 59900.00
Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00W5TR i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6'' Full HD Gaming Laptop Satıcı: Kurumsal Elektronik
67.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 67640.00
Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00W5TR i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6'' Full HD Gaming Laptop Satıcı: Akgünler Beyaz Eşya Day Tük Mall
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 72999.00
Lenovo LOQ 13.Nesil Core i7 13650HX-RTX4060 8Gb-16Gb-512Gb Ssd-15.6-W11
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 74999.00
Lenovo LOQ 13.Nesil Core i7 13650HX-RTX4060 8Gb-16Gb-512Gb Ssd-15.6-W11 251 yorum
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 74999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK