Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00G5TR Laptop Fiyatları

LENOVO LOQ i7-13650HX 8GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 83DV00G5TR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mancex

57.934,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 57944.46
Lenovo Loq İ7-13650Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050/6Gb 15.6" Fhd 144Hz Fdos 83Dv00G5Tr & Per4 Çanta

Satıcı: PER4MANCE

57.992,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 57992.83
Lenovo LOQ i7-13650HX 8GB 512GB SSD RTX3050/6GB 15.6" FHD 144Hz FDOS 83DV00G5TR & PER4 ÇANTA

Satıcı: Per4mance

59.028,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 59028.43
Lenovo Loq 15Irx9 83Dv00g5tr I7-13650Hx 8Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15.6" Dos

Satıcı: KUANTUM SANAL

60.683,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 60683.60
Lenovo Loq 15Irx9 I7 13650Hx 8Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 (95W) 15.6" 144Hz Freedos 83Dv00g5tr K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

60.683,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 60683.60
Lenovo LOQ 15IRX9 i7 13650HX 8GB 512GB SSD 6GB RTX3050 (95W) 15.6" 144Hz FreeDOS 83DV00G5TR K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

61.150,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 61150.18
Lenovo Loq 15IRX9 I7 13650HX 8gb 512GB SSD 6gb RTX3050 (95W) 15.6" 144Hz Freedos 83DV00G5TR K1

Satıcı: Kuantum

65.832,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 65832.90
LENOVO 15.6" LOQ 15IRX9 83DV00G5TR CORE i7 13650HX 8GB DDR5 RAM- 512GB M2 NVME- 6 GB RTX3050 FDOS - Gri

Satıcı: Kuantum

65.832,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 65832.90

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00G5TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00G5TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00G5TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.9 mm
• Derinlik 258.7 mm
• Kalınlık 23.9 mm
• Ağırlık 2.38 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00G5TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.