Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR Laptop Fiyatları

Lenovo LOQ 83DV0117TR i7-13650HX 8GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ATATECH BİLİŞİM

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 45009
Lenovo Loq 15İrx9 Intel Core I7 13650Hx 8Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 Fdos 15.6" Fhd Notebook 83Dv0117Tr

Satıcı: Sarte Bilişim

47.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 47500.00
Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR i7-13650HX 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sartebilisim

49.979,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 49979.80
Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR i7-13650HX 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: fpsteknoloji

50.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 50760.00
Lenovo Loq 15İrx9 Intel Core I7 13650Hx 8Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 Fdos 15.6" Fhd Notebook 83Dv0117Tr

Satıcı: ATATECH

50.800,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 50800.86
Lenovo Loq 15IRX9 Intel Core I7 13650HX 8gb 512GB SSD 6gb RTX4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83DV0117TR

Satıcı: UNS Teknoloji | 10 yorum

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 51999.00
Lenovo Loq 83Dv0117tr İ7-13650Hx 8Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

52.143,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 52143.10
Lenovo Loq 15IRX9 Intel Core I7 13650HX 8gb 512GB SSD 6gb RTX4050 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83DV0117TR

Satıcı: sarte bilişim | 10 yorum

52.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 52599.00
Lenovo Loq 15IRX9 I7-13650HX 8 GB 512 GB RTX4050 15.6" Full Hd Yok (Free Dos) Gaming Laptop + Çanta 83DV0117TR FR189

Satıcı: elimar

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 52999.00
Lenovo Loq 15Irx9 I7-13650Hx 8 Gb 512 Gb Rtx4050 15.6" Full Hd Yok (Free Dos) Gaming Laptop + Çanta 83Dv0117tr Fr189

Satıcı: Elimar

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 52999.00
LENOVO Loq 15irx9 Intel Core I7 13650hx 8gb 512gb Ssd 6gb Rtx4050 Fdos 15.6" Fhd Notebook 83dv0117tr

Satıcı: Sarte Bilişim

53.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 53750.00
Lenovo LOQ 83DV0117TR i7-13650HX 8GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

53.825,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 53825.31

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13650HX
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 14 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 3
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 USB 10Gbps USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 140W
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 8K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) LA1 Yapay Zeka Çipi Nahimic Audio 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 13.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV0117TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.