Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 83Dv0117tr002 İ7-13650Hx 16Gb 512Ssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt003
Satıcı: Teknoraks
56.856,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 56856.10
Lenovo LOQ 83DV0117TR002 i7-13650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT003 Satıcı: Teknoraks
59.375,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 59375.28
Lenovo Loq 15IRX9 I7-13650HX | 16GB | 512GB SSD 6gb RTX4050 83DV0117TR Atl3 Freedos 15.6" Gaming Notebook - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Fps Teknoloji | 1 yorum
59.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 59799.00
Lenovo Loq 83DV0117TR002 I7-13650HX 16GB 512SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 - Gri
Satıcı: teknoraks
61.291,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 61291.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK