Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo LOQ 83DV0117TR022 i7-13650HX 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT023 Satıcı: Project Omega
97.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
1 97000.00
Lenovo Loq 83Dv0117tr022 İ7-13650Hx 64Gb 1Tbssd Rtx4050 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt023
Satıcı: Teknoraks
98.340,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 98340.50
Lenovo Loq 83DV0117TR022 I7-13650HX 64 GB 1TB SSD RTX4050 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT023 - Gri
Satıcı: teknoraks | 2 yorum
105.104,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 105104.00
Lenovo LOQ 83DV0117TR022 i7-13650HX 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT023 Satıcı: Teknoraks
107.076,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
4 107076.98
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK