Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 15Irx9 I7 13650Hx 8Gb 512Gb Ssd 8Gb Rtx4060 (115W) 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83Dv011htr K1
Satıcı: KUANTUM SANAL
88.185,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 88185.60
Lenovo Loq 15Irx9 I7 13650Hx 12Gb 512Gb Ssd 8Gb Rtx4060 (115W) 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83Dv011htr K4
Satıcı: KUANTUM SANAL
88.185,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 88185.60
Lenovo LOQ 15IRX9 i7 13650HX 12GB 512GB SSD 8GB RTX4060 (115W) 15.6" 144Hz FreeDOS 83DV011HTR K4 Satıcı: KUANTUMSANAL
88.863,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 88863.56
Lenovo LOQ 15IRX9 i7 13650HX 8GB 1TB SSD 8GB RTX4060 (115W) 15.6" 144Hz FreeDOS 83DV011HTR K2 Satıcı: KUANTUMSANAL
91.574,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 91574.65
Lenovo Loq 15IRX9 I7 13650HX 12GB 512GB SSD 8gb RTX4060 (115W) 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83DV011HTR K4
Satıcı: Kuantum
95.668,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 95668.50
Lenovo Loq 15IRX9 I7 13650HX 8gb 1tb SSD 8gb RTX4060 (115W) 15.6" 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83DV011HTR K2
Satıcı: Kuantum
98.587,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 98587.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK