Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Loq 83Lk002vtr005 İ7-12650Hx 32Gb 512Ssd+1Tbssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt006
Satıcı: Teknoraks
69.620,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 69620.40
Lenovo LOQ 15IRX9 83LK002VTR005 i7-12650HX 32 GB 1 TB+512 GB SSD RTX4050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
69.772,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 69772.44
Lenovo LOQ 83LK002VTR005 i7-12650HX 32GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT006 Satıcı: Teknoraks
73.008,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 73008.98
Lenovo LOQ 83LK002VTR005 i7-12650HX 32GB 512SSD+1TBSSD RTX4050 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT006 Satıcı: Teknoraks
73.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 73209
Lenovo Loq 83LK002VTR005 I7-12650HX 32 GB 512 SSD+1 TB SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006 - 512 GB
Satıcı: teknoraks
75.122,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 75122.00
Loq 83Lk002vtr005 I7-12650Hx 32 Gb 512 Ssd+1 Tb Ssd Rtx4050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt006
Satıcı: Ensarbilişim
76.399,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 76399.10
Lenovo Loq 83LK002VTR005 I7-12650HX 32 GB 512 SSD+1 TB SSD RTX4050 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006 - 512 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK