Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: penguenbilgisayar
47.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 47849.00 Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core i7 13620H 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GD6 15.6 IPS FHD 144Hz Windows 11 Home 82XV00G9TX Dizüstü BilgisayarSatıcı: Mat Online Mağazacılık | 5 yorum
49.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 49509 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00G9TX i7-13620h 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: 7Renk
49.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 49499.00 Lenovo Loq Intel Core I7-13620h 16gb 512gb Ssd Nvidia Geforce Rtx 4060 8gb Gddr6 15.6" Fhd W11 82xv00g9tx NotebookSatıcı: TEKNOSA
49.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 49499.00 Lenovo LOQ 13.Nesil Core i7 13620H-RTX4060 8Gb-16Gb-512Gb Ssd-15.6-W119 yorum
49.499,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 49499.04 LENOVO LOQ 15IRH8 82XV00G9TX i7-13620h 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: MAT Online
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 49999.00 Lenovo LOQ 82XV00G9TX i7-13620H 16Gb Ram 512Gb Ssd 8Gb RTX4060 Vga 15.6" 144Hz FullHD IPS W11H Gaming NotebookSatıcı: 7Renk
50.899,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 50899.78 LENOVO LOQ 82XV00G9TX i7-13620H 16GB 512SSD RTX4060 15.6" FullHD W11H Düzüstü BilgisayarSatıcı: 7RENK BILISIM
52.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
8 52499.99 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00G9TX i7-13620h 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
58.277,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 58277.00 Lenovo LOQ 82XV00G9TX i7-13620H 16GB 512SSD RTX4060 15.6" FullHD W11H Düzüstü BilgisayarSatıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ
63.049,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 63049.03