Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ
30.071,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 30071.75 LENOVO LOQ 15IRH8/Core i5-12450H/8 GB RAM/512GB SSD/RTX4050/15.6''/W11/Laptop 82XV00HKTX 30.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 30709 LENOVO LOQ 15IRH8 /Core i5-12450H/8 GB RAM/ 512GB SSD/RTX4050/15.6''/W11/Laptop 82XV00HKTXSatıcı: MediaMarkt
30.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 30700.00 Lenovo LOQ 12.Nesil Core i5 12450H-RTX4050 6Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6-W1111 yorum
30.748,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 30748.99 Loq 15IRH8 /core I5-12450H/8 GB Ram/ 512GB SSD/RTX4050/15.6''/W11/LAPTOP 82XV00HKTXSatıcı: teknobilisim | 2 yorum
30.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 31009 Lenovo LOQ Intel I5-12450H 8GB RAM 512Gb SSD Nvidia Geforce RTX 4050 6GB Gddr6 15.6" FHD IPS W11 GRI Gaming Notebook 82Xv00HktxSatıcı: TEKNOSA
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30999.00 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00HKTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: KASTTECH
35.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 35000.00 LENOVO LOQ 15IRH8/Core i5-12450H/8 GB RAM/512GB SSD/RTX4050/15.6''/W11/Laptop 82XV00HKTXSatıcı: BUL GELSİN
35.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 35500.00