Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ | 3 yorum
33.322,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 33322.75 Lenovo Loq 15Irh8 İ5-12450H 16Gb 512Gb Ssd Rtx4060 Fdos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Xv00nktxSatıcı: ELMACI
33.846,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 33846.80 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00NKTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacı | 3 yorum
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 33999.00 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00NKTX i5-12450H 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Webdensin | 3 yorum
34.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 34099.00 Lenovo LOQ 82Xv00Nktx Intel Core i5 12450H 16 GB RAM 512 GB SSD Rtx4060 15.6" FHD FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: Qobostore
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 34899.00 Lenovo LOQ Intel Core i5-12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 8GB DOS 15.6" 144hz Gaming Laptop 82XV00NKTXSatıcı: qobostore
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 35009 Lenovo Loq 15Irh8 Intel Core İ5 12450H 16Gb 512Gb Ssd Rtx4060 Freedos 15.6" Fhd 144Hz 82Xv00nktxSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM
35.703,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 35703.92 LENOVO LOQ Intel Core i5-12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 8GB DOS 15.6" 144hz Gaming Laptop 82XV00NKTXSatıcı: TeknoSAR
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 36999.00 Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" FHD 144Hz 82XV00NKTXSatıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
38.798,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 38798.92 Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" FHD 144Hz 82XV00NKTXSatıcı: PAZARTEK
38.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 38998.00 LENOVO LOQ Intel Core i5-12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 8GB DOS 15.6" 144hz Gaming Laptop 82XV00NKTXSatıcı: İntros
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
11 38999.00 Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6\" FHD 144Hz 82XV00NKTX 39.398,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 39408