Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YSFTEKNOLOJİ | 15 yorum
26.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 26400.00 Lenovo LOQ 15IRH8 Intel Core I5-12450H 8GB 512GB SSD RTX3050 6GB 15.6" FHD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 82XV00SWTX - GriSatıcı: Vizyon Bilgisayar | 6 yorum
26.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 27009 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00SWTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: ahidenal
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 27999.00 LENOVO LOQ 12.Nesil Core i5 12450H-RTX3050 6Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6-W11Satıcı: ASİL EV ALETLERİ
28.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 28299.00 Lenovo Loq 12.Nesil Core İ5 12450H-Rtx3050 6Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6-W11 82Xv00swtxSatıcı: SERY TECH
28.798,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 28798.85 Lenovo Loq Intel Core I5-12450h 8GB 512gb SSD Nvidia Geforce RTX 3050 6gb Gddr6 15.6" FHD W11 Storm Grey Gaming Notebook 82xv00swtxSatıcı: TEKNOSA
28.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 28799.00 Lenovo Loq 82Xv00swtx İ5-12450H 8Gb 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 95W 15.6 Fhd 144Hz W11h Gaming Notebook 28.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 28799.04 Lenovo LOQ 12.Nesil Core i5 12450H-RTX3050 6Gb-8Gb-512Gb Ssd-15.6-W1123 yorum
28.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 28799.04 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00SWTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
29.289,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 29289.55 Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00SWTX i5-12450H 8 GB 512 GB SSD 6 GB RTX3050 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 29499.00