Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO ThinkBook 14 2-in-1 G5 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Dokunmatik Fdos 21SQ003BTX + Kalem Satıcı: Nethouse
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 63999.00
Lenovo Thinkbook 14 2-In-1 G5 Iau Intel Core Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA (1920X1200) IPS Panel Dokunmatik Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SQ003BTX + Lenovo Yoga Kalem - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Nethouse | 4 yorum
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 64999.00
LENOVO ThinkBook 14 2-in-1 G5 IAU Intel Core Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14" WUXGA Dokunmatik Fdos 21SQ003BTX Satıcı: Nethouse
65.860,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 65860.02
Lenovo Thinkbook 14 2-In-1 G5 Iau Intel Core Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 14" Wuxga (1920X1200) IPS Panel Dokunmatik Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21SQ003BTX Satıcı: Nethouse
67.094,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 67094.06
Lenovo Thinkbook 14 2-ın-1 G5 IAU 21SQ003BTX-K14 Ultra 7 255U 32 GB 1 TB + 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Karinabilisim
80.202,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 80202.68
Lenovo Thinkbook 14 G5 Iau Ultra 7 255U 21SQ003BTX-K14 32GB 1tb+1tb Intel Graphics Freedos 14" Wuxga Ikisi Bir Arada Notebook - 1 TB + 1 TB - 32 GB
Satıcı: Karinabilişim
84.628,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 84628.39
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK