Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Thinkbook 14 G6 Irl Intel Core I5-13420H 24 GB 1tb SSD UHD Graphics 14" Wuxga 300NIT Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21KG00UCTR14 & Cimete Çanta - 1 TB
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 54999.00
Lenovo Thinkbook 14 G6 Irl Intel Core I5-13420H 24 Gb 1Tb Ssd Uhd Graphics 14" Wuxga 300Nıt Wındows11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 21Kg00uctr14 & Cimete Çanta
Satıcı: Cimete-Teknoloji
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 54999.00
Lenovo Thinkbook 14 21KG00UCTR14 I5-13420H 32GB 1tbssd 14" Fhd+ W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT015
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 57999.00
Thinkbook 14 21Kg00uctr14 I5-13420H 32Gb 1Tbssd 14" Fhd+ W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt015
Satıcı: Cimete-Teknoloji
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 57999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK