Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV001ATR Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD Radeon 660M 14" WUXGA Notebook Satıcı: Kraft online
39.156,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 39156.31
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV001ATR R5-7535HS 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KraftOnline
40.263,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 40263.30
LENOVO Thinkbook 14 G7 Arp 21mv001atr Ryzen 5 7535hs 16gb 512gb 14" Notebook Satıcı: Kraft Online
41.911,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 41911.30
Lenovo Thinkbook 14 G7 Arp 21MV001ATR Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB 14" Notebook - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kraft Online | 4 yorum
42.047,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 42047.80
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP 21MV001ATR Ryzen 5 7535HS 16GB 512GB 14" Notebook Satıcı: Kraft Online
45.236,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 45236.44
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK