Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML 21MR0050TR Laptop Fiyatları

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FreeDos Laptop (21MR0050TR) 42.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 42409
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FreeDos Laptop (21MR0050TR) 42.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 42409
LENOVO ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FDos Laptop

Satıcı: Betaplus

44.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 44199.00
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar (21MR0050TR) - 512 GB - 16 GB

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 4 yorum

44.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 44599.00
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FreeDos Laptop (21MR0050TR)

Satıcı: Betaplus

44.677,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 44677.22
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar (21MR0050TR) - 512 GB - 16 GB

Satıcı: indirimde | 4 yorum

44.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 44799.00
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FreeDos Laptop (21MR0050TR)

Satıcı: Betaplus

46.463,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 46463.04
LENOVO ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FDos Laptop

Satıcı: GamingGenTR

47.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 47909.00
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS Freedos Taşınabilir Bilgisayar (21MR0050TR)

Satıcı: Elimar

48.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 48449.05
Lenovo Thinkbook 14 G7 Iml Intel Core Ultra 7-155H 16Gb Ddr5 512Gb 14 İnç Wuxga 60Hz Ips Freedos Taşınabilir Bilgisayar (21Mr0050tr)

Satıcı: Elimar

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 50999.00
Lenovo ThinkBook 14 G7 IML Intel Core Ultra 7-155H 16GB DDR5 512GB 14 inç WUXGA 60Hz IPS FreeDos Laptop (21MR0050TR) 64.146,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 64156

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML 21MR0050TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML 21MR0050TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML 21MR0050TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155H
• İşlemci Temel Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.90 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C® (3-pin)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding

Lenovo ThinkBook 14 G7 IML 21MR0050TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.