Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Laptop Fiyatları

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Core 7-240H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Netsiparis

43.980,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 43980.16
Lenovo Nb Thınkbook 14 21sg008ltx I7-240h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 43999.00
Lenovo Nb Thınkbook 14 21sg008ltx I7-240h 16gb 512ssd O/b 14 Dos

Satıcı: netsipariş

44.241,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 44241.77
Lenovo Nb Thınkbook 14 21Sg008ltx Core7-240H 16Gb 512Ssd O/B 14 Dos

Satıcı: Netsiparis

44.770,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 44770.40
Lenovo Nb Thınkbook 14 21SG008LTX I7-240H 16GB 512SSD O/b 14 Dos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: magicteknoloji

44.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 44799.00
Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Core 7-240H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: magic

45.258,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 45258.26
Lenovo ThinkBook 14 21SG008LTX Core7 240H 16GB 512SSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Magic Teknoloji

45.359,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 45359.06
LENOVO ThinkBook 14 G8 21SG008LTX Core 7 240H 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: netsiparis

46.242,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 46252.3
Lenovo ThinkBook 14 21SG008LTX Core7 240H 16GB 512SSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsiparis

46.908,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 46908.68
Lenovo Nb Thınkbook 14 21SG008LTX I7-240H 16GB 512SSD O/b 14 Dos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Kraft Online

47.054,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 47054.41
LENOVO NB THINKBOOK 14 21SG008LTX CORE7-240H 16GB 512SSD OB 14 DOS

Satıcı: NETSİPARİS

47.360,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 47360.90
LENOVO NB THINKBOOK 14 21SG008LTX CORE7-240H 16GB 512SSD OB 14 DOS

Satıcı: magicteknoloji

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 49999.00
Lenovo Thinkbook 14 G8 21Sg008ltx Core 7 240H 16Gb 512Ssd 14" Fullhd+ Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Lowell Teknoloji

50.193,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 50193.90
Lenovo Nb 21Sg008Ltx Thinkbook 14 Intel Core I7-240H 16Gb 512Gb 14 Inç Freedos Dizüstü Bilgisayar Gri

Satıcı: Lowell Teknoloji

52.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 52009.00
LENOVO NB THINKBOOK 14 21SG008LTX CORE7-240H 16GB 512SSD O/B 14 DOS

Satıcı: ACF Teknoloji

67.893,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 67903

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Laptop Temel Özellikleri

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) USB 3.2 Gen1 (Always on)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.0 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB-C 3.2 2 (10 Gbps) USB4 (40Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0 (x2)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri 4K @ 60Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2*2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) IR Hybrid with Privacy Shutter 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 45.0 Wh
• Pil Özellikleri USB-C® (3-pin)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL 21SG008LTX Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.