Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
39.018,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 39018.04 Lenovo Thinkbook 15 İ5 1135G7 24Gb 2Tb Ssd Mx450 W11p 15.6" Fhd 20Ve0071tx & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
39.248,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 39248.66 Lenovo Thinkbook 15 I5 1135g7 24gb 2tb Ssd Mx450 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 20ve0071txSatıcı: PER4MANCE
39.846,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 39856.85 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 24GB 2TB SSD MX450 W11P 15.6" FHD 20VE0071TX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
39.880,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 39880.84 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 24GB 2TB SSD MX450 W11P 15.6" FHD 20VE0071TX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
40.727,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 40737.98 Lenovo Thinkbook 15 Intel Core I5 1135G7 24GB 2tb SSD MX450 15.6" Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 20VE0071TX & Per4 Çanta 20VE0071TX212Satıcı: Per4mance
41.718,40 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 41728.4