Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
39.423,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 39423.19 Lenovo Thinkbook 15 Intel Core I5 1135G7 40GB 2tb SSD MX450 15.6" Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar 20VE0071TX & Per4 Çanta 20VE0071TX200Satıcı: Per4mance
39.929,90 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 39939.9 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 40GB 2TB SSD MX450 W11H 15.6" FHD 20VE0071TX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
40.221,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 40221.98 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 40GB 2TB SSD MX450 W11H 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 20VE0071TXSatıcı: Per4mance
40.970,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 40970.65 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 40GB 2TB SSD MX450 W11H 15.6" FHD 20VE0071TX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
41.076,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 41086.37