Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
29.403,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 29403.00 Lenovo Thinkbook 15 Intel Core I5 1135G7 16GB 512GB SSD MX450 15.6'' Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 20VE0071TX & Per4 Çanta 20VE0071TX174Satıcı: Per4mance
32.714,64 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 32724.64 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 16GB 512GB SSD MX450 15.6'' FHD FDOS 20VE0071TX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
33.081,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 33081.36 Lenovo Thinkbook 15 i5-1135G7 12GB 512GB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar 20VE00FRTXA7Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
33.399,68 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 33409.68 Lenovo Thinkbook 15 i5 1135G7 16GB 512GB SSD MX450 15.6'' FHD FDOS 20VE0071TX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
34.502,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 34512.87