Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
31.168,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 31168.02 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00g9tx03 İ7-1255U 24Gb 512Ssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.054,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 32054.00 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX03 i7-1255U 24GB 512SSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
32.788,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 32788.80 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX03 i7-1255U 24GB 512SSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.110,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 33110.00 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX03 i7-1255U 24GB 512SSD MX550 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.195,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 33205 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00G9Tx03 Intel Core i7 1255U 15.6" 24 GB RAM 512 GB SSD Mx550 Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: Teknoraks
34.174,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 34174.00 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 2TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX03+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
38.687,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 38687.52 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 16GB 2tb SSD MX550-2GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX03+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
39.493,50 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
8 39503.5 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 16Gb 2Tb Ssd Mx550-2Gb Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx03+ Zetta Canta 39.493,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 39493.50 LENOVO Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255u 16gb 2tb Ssd Mx550-2gb Freedos 15.6" Fhd 21dj00g9tx03 C21DJ00G9TX03 40.299,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
10 40299.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 2TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD 21DJ00G9TX03+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.299,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 40309.49