Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
32.778,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 32778.60 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00g9tx04 İ7-1255U 24Gb 1Tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.611,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 33611.96 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX04 i7-1255U 24GB 1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
33.664,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 33664.23 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 512GB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX04+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
34.027,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 34027.53 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 24Gb 512Gb Ssd Mx550-2Gb Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx04+ Zetta Canta 34.570,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 34570.51 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX04 i7-1255U 24GB 1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
34.806,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 34816 LENOVO Thinkbook 15 21dj00g9tx04 I7-1255u 24gb 1tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisaSatıcı: Aison
35.160,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 35160.00 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 24GB 1tb SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX23Satıcı: CahitBey Bilişim
35.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 35510 Lenovo ThinkBook 15 21Dj00G9Tx04 Intel Core i7 1255U 15.6" 24 GB RAM 1 TB SSD Mx550 Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: Teknoraks
35.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 35539.00 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 512GB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD 21DJ00G9TX04+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
36.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
10 36209.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 1TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX23+ Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
38.539,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 38549 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 24GB 1tb SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX23+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.999,49 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
12 41009.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 1TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD 21DJ00G9TX23+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.999,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 40999.49