Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
33.763,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 33763.61 Lenovo Thinkbook 15 21Dj00g9tx08 İ7-1255U 40Gb 512Ssd+1Tbssd Mx550 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
35.246,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
2 35246.13 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX08 i7-1255U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
36.704,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 36704.00 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX08 i7-1255U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
36.792,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 36802 Lenovo ThinkBook 15 21DJ00G9TX08 i7-1255U 40GB 512SSD+1TBSSD MX550 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
37.856,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 37856.00 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 40GB 1TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX08+ Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
38.069,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 38079 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 40GB 1tb SSD MX550-2GB Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX08+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
39.689,50 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 39699.5 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 40Gb 1Tb Ssd Mx550-2Gb Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx08+ Zetta Canta 39.689,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
8 39689.50 LENOVO Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255u 40gb 1tb Ssd Mx550-2gb Freedos 15.6" Fhd 21dj00g9tx08 C21DJ00G9TX08Satıcı: Weblegelsin
40.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 40499.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 40GB 1TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX08+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 40499.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 40GB 1TB SSD MX550-2GB Freedos 15.6" FHD 21DJ00G9TX08+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.499,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 40499.49