Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SANALDESTEK
38.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 39009 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX15+ Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
39.667,00 TL + Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 39677 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 24GB 2tb SSD MX550-2GB Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX15+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
41.355,50 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 41365.5 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 24Gb 2Tb Ssd Mx550-2Gb Windows 11 Home 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx15+ Zetta Canta 41.355,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 41355.50 LENOVO Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255u 24gb 2tb Ssd Mx550-2gb Wın11home 15.6" Fhd 21dj00g9tx15 C21DJ00G9TX15 42.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
5 42199.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX15+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 42199.49 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 24GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Home 15.6" FHD 21DJ00G9TX15+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.199,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 42209.49