Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CahitBey Bilişim | 1 yorum
37.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 37760 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX21+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
39.949,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 39949.53 Lenovo Thinkbook 15 GEN4 Intel Core i7 1255U 16GB 2TB SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX21+ Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
39.949,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 39959 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core İ7 1255U 16Gb 2Tb Ssd Mx550-2Gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 21Dj00g9tx21+ Zetta Canta 40.587,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 40587.01 Lenovo Thinkbook 15 Gen4 Intel Core I7 1255U 16GB 2tb SSD MX550-2GB Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21DJ00G9TX21+ Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.499,49 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 42509.49